Stor Perde Yıkama

Selin halı yıkama firmasının hizmetlerinden biri de stor perde yıkama hizmetidir. Stor perdeleriniz mekanizmalarından alınarak temizlenmekte ve temizlendikten sonra yine mekanizmalarına asılmaktadır.

Evimizin gelinliği diye tabir edilen perdelerimiz için yeni bir çok tasarım ortaya çıkmaktadır. Bunlardan en büyük ve en çok ilgi göreni ise stor perdelerdir. Birçok tasarımı olan stor perdeler mutfağa, misafir odasına, salona hatta balkonda bile kullanılmaktadır kullanımı kolay olan bu perdelerin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Temizliğine önem verilen stor perdeler eski tür perdelerden olmadığı için makinede yıkanmamaktadır.

Stor perde nasıl temizlenir

Temizlenirken oldukça dikkatli olunması gereken bu perde türü kalıcı hasarlar yol açılabilmektedir. Sırf bu iş üzerinde yoğunlaşan yanı Stor perde yıkama işi için özel olarak kurulan temizleyici firmalar bulunmaktadır, bu firmaların hepsine güvenilmeyeceği gibi perdelerimizi emanet ederken oldukça zorlana biliriz. Firmamızın esasa aldığı konu müşteri memnuniyeti olduğunda dolayı sizin perdelerinize kendi perdemiz gibi sahip çıkan ve elemanları özel perde yıkama eğitimleri almış olan kişilerdir. Sizin perdenizi kendi perdemiz gibi sahiplenen firmamızın perde yıkama özel makineler kullanmaktadır. Son teknolojiyi kullanan ve eğitimli personeliyle sizlere eşlik eden firmanız için en önemli husus olan müşteri memnuniyeti firmamızda mevcuttur.

Stor perde yıkanırken yapılan işlemler

İlk olarak perdeler kendi boyutlarında olan bir düz zemine yerleştirilerek işleme başlanmaktadır sonrasında ilk işlem olan özen stor perde sabunlarıyla el yıkanmaya başlamaktadırlar. Sonrasında Stor perde yıkama işlemine makineler aracılığıyla devam edilir makineden çıkan stor perdeler için özel parlatan şampuanlar kullanılarak kullanıcıya teslim edilmektedir. İlk alındığı gün ki gibi olması muhtemeldir.