Halı Yıkama

İstanbul’da kurmuş olduğu halı yıkama tesisleriyle halı yıkama, kilim yıkama yorgan yıkama, yatak yıkama, yatak örtüsü yıkama, perde yıkama, stor perde yıkama, tül yıkama, yerinde halı yıkama, el dokuma halı yıkama, Çin halısı yıkama, ipek halı yıkama gibi işlerinizi kurmuş olduğumuz tecrübeli kadromuz ve geniş araç filomuzla sizlere zamanında halılarınızı temiz ve hijyen bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Otomatik Halı Yıkama Makinesinde Yıkama İşlemi

Selin halı yıkama

Halılarımız temiz olmazsa evlerimiz hijyenden uzak, hastalıklara davetiye çıkaran ortamlara dönüşür. Selin halı yıkamayı arayın sizi bilgilendirelim arzu eden her müşterimiz gelip bizleri ziyaret edebilirler halılarınızın ne koşullarda yıkandığını görebilirsiniz.

Profesyonel Halı Yıkama

Tüketiciler Halı yıkama firmaları hayrete düşürecek kadar çoğaldığı için artık halılarını kime yıkatacakları konusunda karasızlık çekmektedir. Halı yıkama işi basit gibi gözüktügü için herkes bir apartman altına halı yıkama işi açmaktadır bu sebebden halıları bilinçsiz şekilde yıkayıp insanların halılarına zara vermektedir durum böyle olunca asıl halı yıkamalara da güvenleri sarsılıyor her halı yıkamayı ay şekilde görmeye başlıyor. Aslında müşterilerin iyi araştırıp halılarını öyle vermeleri gerekir ama bunuda nasıl yapacaklar artık herkes çalıştığı için böyle şeyleri internetten bulmaya çalışıyorlar.

atakent halı yıkama kapalı odada kurutma

İnternetten bulduğunuz halı yıkama ları nasıl araştıracaksınız. Şöyleki hiçbir profesyonel halı yıkama halıları piyasanın altında yıkamaz yıkayamaz çünkü profesyonel halı yıkamaların giderleri diğer merdiven altı halı yıkama işi yapanlardan çok fazladır kurdukları halı yıkama tesisi buna musade etmez kullandıkları şampuan otomatik halı yıkama makınası toz alma makinası paketleme ve son kontrol makınası ve bu kadar makına olunca halı yıkama alanlarıda çok buyuk olmak zorunda durum böyle olunca giderleri cogalır ve çok ucuza halı yıkama işi yapamazlar ve bu sayede size çok az bir fiyat farkıyla kaliteli iş yaparlar.

Başakşehir halı yıkama

Ama merdiven altık kaçak çalışan halı yıkama cılar ufak bir dukkan bir adet yerde halı yıkama makinası birde sıkama makınasıyla bu işi çok ucuza yaparlar ama sizin beklediğiniz gibi öyle pırıl pırıl getirmezler halılarınızı yaptıkları temizlikde geçici olur dogru duzgun yıkanmadıgı için halı 1 hafta sonra altta kalan kirini halının üstüne kusar ve halılarınızı yenı yıkatmanıza ragmen yine kirli gibi gözükür ve siz ucuza yıkattıgınızı sandıgınız halılarınızı tekrar yıkatmak zorunda kalırsınız.Durum böyle olunca halı yıkama işi size çok daha pahalıya gelmiş olur oysa iyi ve profesyonel bir yer seçip çok az fiyat farkı ödeseydiniz halılarınız diğer bahara kadar temiz durur ve size daha ucuza gelirdi. Biz Selin halı yıkama olarak bir halı yıkama fabrikasında ne gerekiyorsa yaptık otomatik halı yıkama makinesi toz alma son kontrol makinesi vs. Günlük 2500 m2 kapalı halı kurutma alnı siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için çabalıyoruz. Halı vereceğiniz yerlere dikkat edelim kalitesiz hizmet almamak için profesyonel halı yıkama tercih edelim ki kaçak çalışıp sizi mağdur edenleri desteklemiş olmayalım. Tercihleriniz doğru olsun içiniz rahat olsun.