Halılarınızı yıkama firmasından teslim aldıktan sonra halılarınızda sanki ıslakmış tam kuruma olmamış gibi bir durum olabilmektedir. İşte sizlere böyle nemli, tam kurumamış, hala nem kokan halıları teslim etmiyoruz. Bizim firmamızda diğer firmalara nazaran daha sistemli bir iş yürütme ve uygun fiyata uygun ve en kaliteli hizmeti sunmak en ön planda olmaktadır.

Selin Halı Yıkama Halı Kurutma Odası

Selin halı yıkama Kapalı Kurutma odas

Selin halı yıkamada Halılarınız yıkanıp, kurutma için sıkma işleminden sonra hava alabileceği nem kokusunun tamamen ortadan kalkacağı bir halı kurutma odası bulunmaktadır. Halılarınız bu odada tamamen kuruyana ve üzerinde bulunan ıslaklık hissinin gitmesi nem oranının tamamen kaybolması ve nem kaybolduğunda da koku olmayacağı şekilde tekrar havalanmaya ve kurumaya bırakılmaktadır. Kurumaya bırakılan bu halılarınız tutulan süre içerisinde alt-üst yapılarak eşit oranda kuruması sağlanmaktadır. Halı kurutma odası oldukça temiz, ferah, hiçbir şekilde koku barındırmayan ve halılarınıza koku sinmesine olanak dahi bulundurmayan bir oda olmaktadır. Halılarınız hem gün ışından hem de temiz havadan faydalanırken nem oranını tamamen yok etmek ve halınızı tertemiz şekilde sizlere sunmaktayız.

Neden halı kurutma odası ?

Halılar yıkandıktan sonra ıslak olduğu için sıkma işlemine verilir. Bu sıkma işlemi sırasında tamamen suyu giderilmediği için gün ışığı alan havalandırması oldukça yüksek kalitede olan bir odaya konulması en sağlıklı ve en iyi şekilde hizmet sunmak açısından önemlidir. Sizlere de bu hizmeti sunmak hem sağlığınız hem bütçenizi düşünmek bizlere düşmektedir. Hizmet en iyi şekilde kurumsal olarak sunulmaktadır.

Selin halı yıkama kapalı odada kurutma
Kapalı halı kurutma odası