• 0212 803 11 99
  • selinhaliyikama@gmail.com

Sefaköy Halı Yıkama

Firmamız Sefaköy halı yıkama hizmeti ile profesyonel halı yıkama hizmetini tüm semt sakinlerine ulaştırmaktadır. Kalite, hızlı servis ve garantili hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Çalışan ya da çalışmayan her kadın ev temizliğini kendisi kontrol etmek ve bu işi kendisi organize etmek ister. Diğer temizlik uygulamalarında yardımcı alınarak ev temizliği yapılırken, halının sizin ya da yardımcınız tarafından temizlenmeye çalışılması gereksiz efor harcanmasını sağlayacaktır. Çünkü yapacağınız her türlü işlem halınızın tamamen temizlenerek, hijyenik bir koşula sahip olmasına imkan tanımayacaktır. Elektrik süpürgesi ile tozunu almak, sonrasında ovmak ya da ıslak sularla temizlemeye çalışmak sadece halınızın tüylerinin parlamasını sağlayacaktır. Bundan ötede içinde bulunan kir ve lekeler gitmeyecek, kirleri halının dip dokusuna ittirmiş olacaksınız. Dolayısıyla boşu boşuna uğraş vererek yorulmanızdan öte bir çalışma olmayacaktır.

Günümüzde artık her işin profesyonelleri yer alırken, sektöründe yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet veren Küçükçekmece Sefaköy Halı Yıkama hizmetimiz ile firmamız kurumsal yapısı, profesyonel iş anlayışı, deneyimli kadrosuyla size halı yıkama konusunda hizmet verecek ve sizin memnuniyetiniz doğrultusunda mutlu olacaktır. Neden son derece ekonomik bir şekilde halılarınızı sağlıklı, temiz ve yeni haline getirmek varken, yorulup, bir de su ve enerji tüketimine neden olasınız ki?

Halılarınızı firmamızın güvenli ellerine teslim ederek, temizlik işlerinizin tamamını gerçekleştirip, sağlıklı ve  hijyen içerikli halılarınızı da son derece güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ailenizin her biri sizin için değerliyken onları ve de evinizde ağırlayacağınız dost ve arkadaşlarınıza son derece temiz ve sağlıklı ortamlar yaratabilirsiniz. Tam otomatik olan halı yıkama makinelerimizde, bitkisel içerikli halı yıkama şampuanları kullanarak deneyimli ve eğitimli personellerimizin gerçekleştirdiği halı yıkama işlemleri sonucunda son derece memnun kalacaksınız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda hizmet ağımız son derece geniş olup, halılarınızı yerinde yıkamanın yanı sıra makine halılarınız, Milas, Bünyan ve Isparta halılarınız, step ve shaggy halılarınız, Nepal ve Çin halılarınız, deri ya da ipekli yün halılarınız Sefaköy Halı Yıkama firmamız kalitesi ile evinizden alınarak temizlenir.

Atakent halı yıkama otomatik makinede yıkama

atakent halı yıkama kapalı odada kurutma