• 0212 803 11 99
  • selinhaliyikama@gmail.com

İkitelli Halı Yıkama

İkitelli halı yıkama hizmetimiz ile halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz teslim ediyoruz . Bu ürünler gelişen üretim teknikleri ile artık daha kaliteli daha yoğun dokuma teknikleri ile üretiliyorlar. Fakat yoğunluk ne kadar artarsa kirlenme ve yıkama o denli profesyonel bir işe dönüşüyor. Evlerde apartmanlarda balkonlarda yıkamayı denemek zaman kaybından başka bir işe yaramıyor. Zira halılar dış yüzey ve iç yüzey olarak iki bölümde ele alınması gereken eşyalar. Dış yüzeyde temiz görünüm elde edilse de halının iç yüzeyinde biriken kir ve mikrop maalesef el fırçaları ile temizlenmesi mümkün bir durum değil. Otomobil yıkama istasyonlarının da ilgi duyduğu iş sanılanın aksine büyük bir dikkat gerektiriyor.

İkitelli Halı Yıkama

Firmamız bu alanda yapmış olduğu yatırımla İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinin bir çok semtine kısa sürede ulaşarak hizmet vermektedir. Halı yıkama işlemleri için özel üretilmiş bilgisayar destekli makinelerle halınızı programlanabilen yıkama teknikleri ile yıkıyoruz. Hizmet halkamız üç ana bölümden oluşuyor.

  1. Teslim alma; Hizmet halkamızın birinci adamı. Firmamız ile iletişim kurduğunuzda evinize gelen ekibimiz halınızı teslim alıyor ve yıkanması için yıkama merkezimize getiriyor.
  2. Yıkama ve dezenfekte; Hizmet halkamızın ikinci adımı olan bu adımda halınız yapısına ve materyallerine uygun olan program seçilerek derinlemesine temizliğe ve anti-bakteriyel yıkama şampuanın ile dezenfekte ediliyor. Yapılan kurutma işlemi için yine en uygun ısı ayarı seçilerek halınızın kurutulup ambalajlanması sağlanıyor.
  3. Teslim etme; İstanbul İkitelli halı yıkama hizmetlerimizden olan üçüncü hizmet halkamız teslim etme süreci. Daha önce telefon ile sizlerle iletişim kurularak istediğiniz teslimat saati ve günü hakkında bir randevu tarihi belirleniyor ve tam istediğiniz an halınız kullanımınıza ilk gün ki temizlik ve ferahlıkla sunuluyor.