• 0212 803 11 99
  • selinhaliyikama@gmail.com

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama; Selin Halı Yıkama olarak geçmişten geleceğe emin adımlarla hizmet vermekteyiz. Fabrikamızda son sistem makinelerle bantlı yıkama yapılmaktadır. Biz Halkalı halı yıkama olarak bulunduğumuz bölgede yer ayrımı yapmadan hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Artan yoğunluğumuza destek için bizlere telefonla ulaşabilir ve  ve müşterilerimizin öğrenmek istedikleri bilgileri açıklayıcı ve doğru cevaplar ile cevaplanmaktadır.

Halkalı En iyi halı yıkama firması
Tel: 0212 803 11 99

Firmamız sadece halı yıkama hizmeti vermiyor, bunun yanında kilim, battaniye, halıflex, yorgan ve yerinde koltuk yıkaması da yapıyoruz. Bu alanda hizmet veren farklı firmalar halılarda ayrım yapmadan yıkama yapmaktadırlar. Biz halkalı halı yıkama olarak antik halıları farklı, el dokumaları farklı, ipek halıları farklı ve diğer halıları da farklı yıkamaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerden bazıları bunlardır.

Özellikle doğal halı yıkama şampuanları kullanarak halılarınızın zarar görmemesi için büyük dikkat gösteriyoruz. Birçok firma giderlerinden kısmak için ucuz kimyasal ürün kullanmaktadır. Biz oldukça kaliteli ve doğal organik halı şampuanlarını kullanmaktayız. Firmamızın misyonu gereği bu yolda hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemekte ve sürekli yeni donanımlarla büyümekteyiz.

Fabrikamızda halılarınızı yıkadıktan sonra son teknoloji kurutma odalarında kurutup nemli kalmamasına dikkat ediyoruz. Son kontrolleri deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılıp ambalajları hazırlanır ve evlerinize gönderilir. Yıkama işlemi evinizden alındığı andan itibaren teslimat süresi ortalama 3 gündür.

Biz Halkalı halı yıkama olarak sizlerden aldığımız güvenle daima iyi hizmet vermeye hazırız.