• 0212 803 11 99
  • selinhaliyikama@gmail.com

Güneşli Halı Yıkama

Yıllardır verdiğimiz hizmetlerle ve sürekli yenilediğimiz ürünlerimiz ile birlikte edindiğimiz tecrübeyi Güneşli halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Halılarınızı hiç tereddüt etmeden bizlere emanet edebilirsiniz. Güneşli halı yıkama olarak aldığımız emaneti en güzel şekilde sizlere teslim ediyoruz. Biz diğer firmalar gibi sıradan değil sürekli kendimizi geliştiriyor ve teknolojiyi yakından takip ediyoruz.

Güneşli Halı Yıkama

Güneşli halı yıkama otomatik makinede yıkama

Güneşli Profesyonel Halı Yıkama Firması:
Selin Halı Yıkama

  • Diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz bulunduğumuz Bağcılar ilçesinin her semtine hizmetimizi götürüyor ve bu işi profeyonelce yapmaktayız.
  • Halılarınızı son teknoloji makinelerle el değmeden temizliyoruz. Temizleme işini halılarınızın özelliklerine göre analiz edip öyle yıkamaya alıyoruz. Birçok firma bu ayrımı yapmadan toplu yıkama yapmaktadır. Bu yıkama çok yanlış bir yıkamadır. Çünkü her halının özellikleri farklı olduğu için yıkamasında da farkı ısı derecesi kullanılmalıdır. Biz bu işlemi analizler sonucu yapıyoruz. Bu da biz Güneşli halı yıkamanın farklarından biridir.
  • Ayrıca erişilebilir ve şeffaf olan firmamızın hizmetlerini ve çalışmalarımızı da internet sitemizden inceleyebilirsiniz.
  • Bizim farkımız memnun müşteri kazanmak. Çünkü memnun müşteri demek yeni müşteriler demek. Biz Güneşli halı yıkama bunun farkında olarak işlerimizi yapmaktayız. Her müşterimize halılarını zamanında ve kusursuz teslim etmekteyiz. Ortalama teslimat süremiz 3 ile 5 gün arasındadır.