• 0212 803 11 99
  • selinhaliyikama@gmail.com

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama, hizmet alanlarımızdan birisidir, Selin Halı Yıkama hızlı ve güvenilir hizmetleri ile tüm Başakşehir ilçesine kurumsal hizmetlerini sunmaktadır. 2019 yılı, garantili ve temiz bir halı yıkama/temizleme hizmeti için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir Halı Yıkama

Telefon: 0212 803 11 99

Başakşehir halı yıkama

Yıllardır biriktirdiğimiz iş tecrübemizle ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle, kazandığımız güvenle hizmetlerimize son sürat devam etmekteyiz. Biz Başakşehir halı yıkama olarak profesyonel, hızlı, uygun fiyat ve güvenle halılarınızı yıkıyoruz. Halı yıkama konusunda firmamız son derece titiz davranmakta ve halılarınızı özelliklerine göre analiz ederek yıkamaktayız. Toplu yıkama kesinlikle yapmıyoruz. Bu işi yaparken uzman ekiplerle çalışıyoruz. Firmamız halı yıkama işlemini iki türlü yapmaktadır. Otomatik halı yıkama makinesinde ve elde makinesi ile yıkama. Elde yıkama makinesi ile yıkamayı daha çok hassas olan el dokuma halılarda kullanmaktayız.

Başakşehir’de Uygun Fyata Halı Yıkama Hizmeti

Atakent halı yıkama otomatik makinede yıkama

Klasik halılarınızda ise otomatik halı yıkama sistemi ile yıkama yapmaktayız. Bu işlemleri son teknoloji harikası makinelerle ve büyük bir dikkatle yapmaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerden bir tanesi budur. Bir çok firma özellikle el dokuma halılarını bile dikkatsizce yıkamakta ve halılar yıpranmaktadır.Halı yıkama fabrikamızda halılarınızı derinlemesine temizlemek için teknolojiyi yakından takip ediyor ve tüm gerekli makineleri bünyemize katıyoruz. Evlerinizden alınan halılarınız fabrikalarımızda doğal ürünlerle temizlenip ortalama 3 ile 4 gün içerisinde evinize teslim edilir. Sizin ve bizim memnuniyetimiz çok önemlidir. Çünkü biz bir defaya mahsus iş yapmıyoruz. Halılarınızı sürekli olarak yıkamak için ilk yıkamada bile müşteri memnuniyetini kazanmış olmaktayız. Başakşehir Halı Yıkama firmamızdan memnun kalmadığınız herhangi bir durum söz konusu olursa lütfen müşteri hizmetlerimize bildirmenizi rica ederiz. Bu bizim için çok önemlidir. Çünkü memnun müşteri bizim tanınmamızda ve büyümemiz de etkilidir.