• 0212 803 11 99
  • selinhaliyikama@gmail.com

Bağcılar Halı Yıkama

selin halı yıkama

Selin Halı Yıkama Avrupa Yakasında Bağcılar halı yıkama hizmeti ile ilçenin en iyi ve güvenilir firmaları arasında yerini almıştır. Bu uzun geçmişimizde edindiğimiz tecrübeler ile ilk olarak güven içinde bir hizmet sunmak, garantili yıkama ile müşteri memnuniyetini en üste taşımak ve hizmetlerimizde kaliteden hiç bir şekilde kısmadan geniş bir hizmet ağına ulaşmak en büyük amaçlarımızdandır.

Bağcılar ilçesi İstanbul’un en işlek ve en hareketli ilçelerinden birisidir. Yoğun iş hayatında halı temizliği önemli bir yer tutar ve bu yoğunlukta bazen iyi bir halı yıkamacı bulmak çileye dönüşebilir. İyi araştırılmadan verilen siparişlerde istenmeyen sonuçlar elde edilmesi kaçınılmazdır * . Selin halı yıkama Bağcılar’da tüketicinin yanında yer alarak sahip olduğu hakları tam olarak karşılamaktadır.

11 yıllık geçmişimizde teknolojiye mükemmel uyum sağlayarak gerekli ekipmanları bünyemize kattık. Hav alma makinesi, otomatik halı yıkama makinesi bunlardan bir kaçıdır. Her çeşit ve kalitedeki halıyı fabrikamızda yıkamaktayız. En büyük amacımız güven içinde ve kaliteden kesinlikle kısmadan hizmetlerimizi Avrupa Yakasında geniş bir kitleye ulaştırmaktır.

Selin Halı Yıkama Bağcılar halı yıkama hizmeti ile birlikte Küçükçekmece ve Başakşehir ilçelerini kapsayan geniş bir servis ağına sahiptir. Halıları otomatik makineler ile el değmeden ve yüksek leke çıkarma kapasitemiz ile yıkamaktayız. Selin halı yıkama fabrikası kurulduğu günden itibaren tüm müşterilerimizden beğeni toplamış ve takdir kazanmıştır. Verdiğimiz güven sayesinde her geçen gün büyümekte ve servis ağımızı  genişletmekteyiz. Verdiğiniz destekten ötürü ne kadar teşekkür etsek azdır.

İstanbul Bağcılar halı yıkama hizmetinde servis hizmetimiz ücretsizdir. Koltuk, çekyat, kanepe ve yerinde yıkama hizmetlerimiz ile halıflekslerinizi de yerinde yıkamaktayız. Hizmetlerimizin tümünde natürel şampuanlar kullanarak ürünlere zarar vermeden garantili olarak yıkamaktayız. Halı, kilim, yorgan, battaniye gibi vücudumuza temas eden ürünlerde bulunan akar ve maytlardan kurtulmak için malzemenin derinlemesine temizlenmesi gerekir. Bunu da otomatik makineler ve natürel şampuanlar ile sağlayabilirsiniz. Bunu sa sağlayan firmalardan birisi Selin Halı Yıkamadır.

Halınıza bir şey dökülmesi gayet doğal olaylardan bir tanesidir. Bunun için üzülmenize gerek yok. Profesyonel firmalar leke çıkarma hizmeti vermektedir. Halıya dökülen bir şeyin lekesinin çıkması % 95 oranında mümkündür. Ancak şu notu düşmekte fayda var: Bir ok amatör yıkamacı özenmeden ve güçlü leke çıkarıcıları yanlış kullanım sonucu halıyı bozmaktadır. Bu konuda tüketiciye düşen görev halıyı vereceği firmayı iyi araştırmasıdır.

Halı temizliğinde yapılacaklar:

  • Sık sık halınızı elektrikli süpürge ile süpürün.
  • Halıya dökülen bir şeyi hızlı bir şekilde halıdan almaya çalışın.
  • Kalan kalıntılar için elektrikli süpürge kullanabilirsiniz.
  • Ne çok sıcak su ne de soğuk su kullanmayın, ılık su ile bol sabunlu su ile hafif hareketlerle ovabilirsiniz.
  • Kesinlikle yabancı madde, güçlü kir çıkarıcılar(çamaşır suyu) kullanmayın.
  • Çıkmayan lekeler için çıkarmak için çaba harcamayın.
  • Lekeler için profesyonel destek alın.

Halı temizliği bir çok şekilde  yapılmaktadır. Evde yapabileceğiniz bir kaç temizlik yöntemlerini sıraladık. Çıkmayan ve çıkması mümkün gözükmeyen lekeler için hiç uğraşmadan profesyonel destek almanızı öneririz. Bağcılar halı yıkama hizmetini hem uygun fiyata hem de kaliteli olarak veren firmalardan olan Selin halı yıkama fabrikası tüketicinin cebini de düşünmekte ve uygun fiyatlı listesi ile rakiplerin önüne geçmektedir.

Evren Mahallesi