• 0212 803 11 99
  • selinhaliyikama@gmail.com

Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama, Halılar hayatımızın değişmeyen eskimeyen parçalarından bir tanesidir ve Atakent halı yıkama hizmetimiz ile bu değerli halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Gün geçtikçe yeni desenler yeni modeller üretilse de bizim için evlerimizde özel halılar mutlaka varlığını devam ettiriyor. Evin her bölümünde mutfak koridor veya oda halılar bizim soğuk zeminlerle olan temasımızı engellemesi yanı sıra evimize kattığı dekoratif şıklıkla da bizi mutlu etmeye yetiyor.

Atakent Halı Yıkama

Atakent halı yıkama

Fakat halılar sanıldığının aksine çok çabuk kirlenirler sadece yüzey renklerinin koyulaşması uzun sürmektedir. Ama iç yüzey tahmin edilenin çok daha altında bir sürede bakteri ve mikrop istilasına uğramaktadır. Öyle ki evcil hayvanlar kazayla dökülen yemekler çocuklar ve cips gibi kırıntılar halı yüzeyinin altında bir organik yaşam başlatabilir.Zamanla evimize kötü bir koku hakim olmasının sebebi sigara dumanını çeken yapısı ile halıların içinde başlayan organik yapıdır.

Atakent Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti

atakent halı yıkama kapalı odada kurutma

Atakenthalı yıkama olarak bu durumda hizmetinize koşuyoruz. Firmamız halı yıkama alanında tecrübeli ekibi ve kaliteli makineleri ile halılarınızın desenlerine renklerine dokularına zarar vermeden hem görünüm temizliği hem iç yüzey temizliği hizmetin Atakent sakinleri için sunmaktadır.

Selin Halı Yıkama Atakent halı yıkama hizmetini evinizden gelip aldığı halıyı uygun sıcaklık ve temizleyici güçlü şampuanla başlatır. Yapılan köpüklü yıkamanın ardından halınız için hassas ayarlanan kurutma işlemi sonrasında halınız ambalajlanarak size servis edileceği an için hazır hale getirilir. Kapınıza kadar teslim edilen halınızın ambalajını siz açarsınız ve kesinlikle ilk gün ki kadar temiz ve sağlıklı bir halıya dokunduğunuzu ilk anda hissedersiniz. Profesyonel yıkama hizmeti veren firmamız her keseye uygun kaliteli fiyat anlayışı ile sizi bu sorundan kurtarmanın mutluluğunu her daim yaşamaktadır.